Herbaciany Kalendarz Adwentowy
Herbaciany Kalendarz Adwentowy

Od kiedy mam dzieci, nie wyobrażamy sobie Świąt Bożego Narodzenia bez kalendarza adwentowego. Gdy były za małe na słodycze, robiłam je własnoręcznie i wkładałam do nich różne zdrowe przekąski lub jakieś drobne zabawki czy karteczki z zadaniami do wykonania wspólnie danego dnia. Każdy grudniowy poranek to była wielka ekscytacja, co będzie dziś w okienku czy woreczku. Teraz i ja niecierpliwie czekam do początku grudnia, bo w końcu mam też własny kalendarz.

O stworzeniu kalendarza adwentowego, myślałam kilka lat, ale ciągle były ważniejsze projekty, czy większe wydatki. Nie współpracowałam też chyba wcześniej z tak kreatywnymi osobami, jak te, z którymi w końcu udało mi się wcielić ten projekt w życie. I tak, w listopadzie 2021 roku premierę miał nasz Samowarowy Kalendarz Adwentowy.

To duże pudełko, ma wysokość ponad 40 centymetrów. Wyróżnia go piękna grafika i dość gruby, dobrej jakości papier. Wszystkie 24 okienka wypełnione są pakowanymi ręcznie torebeczkami z herbatą, kawą i słodyczami. Może być w opcji z samymi herbatami, tylko z kawą lub dowolnie mieszany. Wybór należy do Was. Każde okienko to niespodzianka, pewne jest jednak to, że będzie w nim jeden z naszych bestsellerowych smaków.

Nasz kalendarz jest świetną alternatywą dla popularnych kalendarzy z supermarketu, wyróżnia go jakość wykonania i piękna grafika. Jest też doskonałym pomysłem na prezent, na przykład z okazji Mikołajek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl